Виховна справа "Моя Батьківщина – Україна"

21 березня 2018 року у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки майстром виробничого навчання Дерій І.В. та класним керівником Грицюком А.Д. було проведено відкриту виховну справу на тему: «Моя Батьківщина – Україна».
Епіграфом відкритої виховної справи стали слова Миколи Чернявського:
В усіх людей – одна святиня,

Куди не глянь, де не спитай,
Розкішна їм своя пустиня,
Аніж земний в чужині рай.
Їм красить все їх рідний край.
Нема без кореня рослини,
А нас людей,- без Батьківщини.
Метою проведення виховної справи буловиховання в учнях патріотизму, любові та поваги до рідного краю. Аджемогутнім і невичерпним джерелом духовності, моральності і культури суспільства є любов до рідної землі, її неоціненних багатств, глибока пошана до історії та віковічних традицій народу.
Але мало любити рідну Батьківщину – її ще треба знати.
В ході проведення виховної справи майстер в/н Дерій І.В. провела вікторину «Чи знаєте ви Україну?», де учні показали свої відмінні знання про Україну, а саме: історичні дані, її географічне розташування та державні і народні символи.
Знання рідного краю не лише збагачує і звеличує людину, воно служить своєрідним містком, між «вчорашнім та сьогоденням».
Це не просто інформація про минуле і не довідник про те, що було, а захоплюючий процес пізнання себе і своїх предків.
Саме тому учням було доручено самостійно зайнятись пошуком матеріалу «Славетні українці» в просторах інтернет. Під керівництвом класного керівникаГрицюка А.Д. була продемонстрована робота учнів, у вигляді мультимедійної презентації.
На завершення заходу був продемонстрований дебютний документальний фільм «Наш вибір – Україна». Родзинкою фільму було те, що акторами цього фільму сталисамі учні та працівники училища.
Під час виховної справи учні показали свою любов та повагу до Батьківщини.А це найголовніше коли люди щиро люблять свій край. Так як без цього неможливі ні справжній всеукраїнський патріотизм, ні пов’язана з ним повага до загальнолюдських цінностей та ідеалів.

Коментарі